Подорож навколо світу

26.03.2018. – 01. 04.2018,(підготовчий етап)

23.12.2018-03.01.2018. München, Deutschland

Вік учасників: 12-17 років

Різдвяні свята навряд чи такі ж святкові для дітей з нехристиянських сімей. Вони відчувають себе в цей час особливо емоційно відокремленими від місцевих жителів. Ми можемо зарадити цьому!

Діти мігрантів разом з місцевими подорожуватимуть разом "навколо світу", співатимуть народні пісні з різних куточків світу та імпровізуватимуть. А ми з вами підготуємо шоу-виставу різними мовами.

Формат: Суміш музичного та інтерактивного театру, в якому беруть участь всі глядачі.

Цільова група глядачів: молоді мігранти та місцеві жителі.

Зв'язки із громадськістю , реклама - “МОРГЕН” - мережа мігрантських організацій в Мюнхені.

“Кіномистецтво як світова мова”

17.12.2016-30.12.2016, München, Deutschland

Вік учасників: 16-27 років

Метою цієї зустрічі є сприяння співпраці молодих людей з Польщі, Німеччини та України, розвитку медіа-грамотності молоді, ознайомлення з традиціями кіномистецтва в трьох різних країнах, сприяння творчості та політичній освіті.

Заплановані робочі форми / методи: зняти 2 короткометражних фільми; підготувати театральну виставу; зняти документальний фільм про обмін; семінар на тему "Короткий метр"; робота в змішаних групах; пленарні дискусії; фідбек-бріфінг.

Молоді люди, актори та рeжисeри з різних країн мають змогу поділитись досвідом, попрацювати в командах, відвідати кіно- та тeатральні воркшопи. Мистeцтво та спільна робота на рeзультат руйнують мовні бар'єри і формують свої правила комунікації.