АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ДІТЕЙ


Курси англійської мови для дітей від 5 до 17 років. Вчити англійську для задоволення. Вдосконалена шкільна програма, розмовний клуб, інтерактивні ігри, квести, перегляд відео, музичні паузи, робота в парах, групові та творчі завдання/проекти.

АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ДОРОСЛИХ


З нуля до просунутого рівня. 80 % часу на занятті говорять студенти, 20% -ми. Постійна комунікація дозволяє подолати страх на шляху до вільної розмовної англійської. Підготовка до міжнародних тестів.

НІМЕЦЬКА ДЛЯ ДІТЕЙ


Відкриваючи нову мову, діти розвивають свої емоційні, креативні, соціальні здібності. Саме в ранньому віці діти можуть з легкістю вивчати мови. Коли діти танцюють, співають, майструють своїми руками, слухають історії, у них розвивається відчуття мови.

НІМЕЦЬКА ДЛЯ ДОРОСЛИХ


Німецька є мовою спілкування у 6 європейських країнах. Той, хто знає німецьку, може спілкуватися з мільйонами людей з усього світу. Знання німецької є додатковим пунктом у вашому резюме. Мова і культура нероздільні: вивчаючи німецьку мову, ви знайомитеся з новою культурою.

ТУРЕЦЬКА ДЛЯ ДОРОСЛИХ


Турецька мова відіграє важливу роль сьогодні насамперед тому, що нею розмовляє велика кількість людей. Для 75 мільйонів людей турецька є рідною мовою. У наш час дуже вигідно знати рідкісні мови, в такому випадку ви будете більш цінні як фахівець, і у вас буде набагато більше пропозицій по роботі.

УКРАЇНСЬКА


Курс створений для іноземців, які матимуть змогу не просто вчити мову, а й ознайомитись з українською культурою та традиціями. Українська мова — одна з найкрасивіших мов у світі. Вона визнана другою за мелодійністю мовою світу після італійської. Загалом у світі до 45 мільйонів людей володіють українською

ІСПАНСЬКА


Іспанcька - це третя і найбільш поширена мова в світі, вона займає друге місце за кількістю жителів, що говорять нею. Іспанська - відносно проста мова для українця. Іспанська мова активно використовується в міжнародному спілкуванні і визнана другою інтернаціональною мовою.

ФРАНЦУЗЬКА


Французька - друга у світі мова, що найбільш широко вивчається як іноземна. Більше 20000 англійських слів походять від французьких. Франція пропонує безліч щедрих стипендій для випускників іноземних вузів. Французька - одна з найкрасивіших і найромантичніших!

ІТАЛІЙСЬКА


Італійська – універсальна мова спілкування. Очевидною причиною для вивчення італійської мови є її нескладні правила вимови і написання. Італія – це країна з багатовіковою історією, багатою культурою і своїми звичаями. Знати італійську мову престижно.