Останні новині
11/09/18

Відкриття сезону

Осінь готує старт одразу декількох напрямів: театр, кіно, візуальне мистецтво та мовні клуби. Про набір груп ми будемо повідомляти у наших соцмережах.

02/05/2018

Майстерня мистецтв

4 тижні – 4 творчі професії: акторська майстерність, кіноіндустрія, фотомистецтво, дизайн.| Дати: 4.06 – 29.06| З понеділка по п'ятницю. З 10/00 до 18/00.| Майстри: В’ячеслав Ніконоров - актор і режисер театру та кіно. Афіна Хая - фотограф,художник. Сергій Федорчук - актор та режисер театру. Ірина Юрченко - дизайнер, художник, візажист.

Твоя унікальна вистава. Твоя власна фотовиставка. Твій перший короткий метр. Твій креативний арт-об’єкт. Реєстрація та інформація за тел.: 096-866-75-77, 050-273-91-06

01/05/2018

Літо. Альпи. Мистецтво

Вриваємось у літо активно! Тиждень у серці Баварії. Гори, озера, музеї, замки. Колоритні альпійські містечка, шалений ритм столиці, занурення в культуру і мову, театральні знайомства. ЛІТО - для походів, сцени, подорожей, друзів та пригод! Що: літній інтенсив "ALPS & ART" | Де: Мюнхен, Німеччина | Коли: 19 -26 червня 2018| Вік учасників: 11- 17 років.

Міжнародний культурний проект для підлітків, що люблять театр, або давно хотіли познайомитись з ним ближче. Разом з нами участь в проекті беруть колеги та тезки з Праги - International Creative Center MOST. Буде спортивно, творчо, смачно та дружньо! Телефонуйте, пишіть - ми вишлемо Вам програму.

03/05/2018

Студія візуального мистецтва.

Незабаром відкриття нового напряму! 92% інформації людина отримує за допомогою зору, тому нас оточує багато гарних речей, картин, фотографій, скульптур. Це візуальна мова, яка об’єднує різних людей, країни та покоління. Пізнати цю мову, вивчити її може кожен. Більш того - це дуже цікаве заняття, яке розвиває фантазію, мислення, творчі здібності. Кожен зможе реалізовувати свої ідеї, емоції.

Заняття будуть проходити за такими напрямами: - -фотографія - живопис - прикладне мистецтво - малюнки на піску Програма розрахована на будь які вікові категорії. Формат занять : інтерактивний та ігровий.