Christmas and New Year in Germany

Незабутня різдвяна подорож Баварією, знайомство зі святковими традиціями одного з найкрасивіших куточків Європи, зустріч Нового року в засніженому готелі на схилах альпійських гір.

В програмі Christmas and New Year in Germany: 


Проживання

★ Кімнати на 4-8 осіб на території культурного центру “GOROD” в 10 хвилинах від центральної площі Мюнхену; ★ аудиторії для розваг та тренінгів, зали для вечірок, бібліотека, лаунж-зона; ★ повноцінне трьохразове харчування+ ланч з собою на випадок екскурсій, постійний доступ до смачного чаю та снеків; ★ двомісні номери в австрійському готелі на Новий рік.

Програма

Активний відпочинок: санки, ковзани, басейн з теплою водою; Підготовка до Різдва: випікання печива, прикрашання зали, створення подарунків; Різдвяний шопінг, ярмарки, зимовий пунш, фрукти в шоколаді, марципан; Затишні святкові вечері, національні страви та теплі бесіди при свічках.

Екскурсії та поїздки

Deutsches Museum у Мюнхені

Активний відпочинок: санки, ковзани, басейн з теплою водою; Підготовка до Різдва: випікання печива, прикрашання зали, створення подарунків; Різдвяний шопінг, ярмарки, зимовий пунш, фрукти в шоколаді, марципан; Затишні святкові вечері, національні страви та теплі бесіди при свічках.

Christkindlmarkt

Різдвяні ярмарки в Німеччині - найцікавіші та найяскравіші у світі. Це більше, ніж просто павільйони з новорічними товарами. Це справжнє живе серце свята, де знаходиться джерело німецького різдвяного духу. Казкова атмосфера дає відчути з перших секунд, що таке “святкувати Різдво у Німеччині.

Зальцбург - місто Моцарта

Зальцбург є одним із світових центрів музичної культури. Лаконічний і наповнений водночас, він вражає готичною архітектурою у просторах світлого й навіть цукеркового центру міста.

Нюрнберг

Мегаполіс з унікальною історичною атмосферою, що виникла внаслідок тисячолітньої історії міста. Ще у середні віки вважався найбільш німецьким містом з-поміж усіх. Напередодні Різдва місто перетворюється на казку і приймає мільйони туристів як найвідоміше

Гірськолижний курорт Гарміш-Партенк

Найбільший фешенебельний курорт Баварських Альп. Ці чарівна архітектура містечка з його середньовічними будиночками, унікальний потяг, що підіймає вас на найвищу точку Німеччини, гору Цугшпітце, ущелина Партнахкламм та дивовижне відчуття гармонії та спокою на вулицях.

Neue Pinakothek

Картинна галерея в Мюнхені, колекції якої може позаздрити будь-який музей світу. З часом колекція Пінакотеки настільки разрослася, що довелось розділити її на дві галереї, а потом і на три. Якщо в першій половині галереї можна насолодитись чуттєвими Юханом Далем і Гюставом Курбе, то друга частина - це Моне, Дега, Пикассо, Гоген, Ван Гог, Майоль.

Умови участі

Дати заїзду:

23.12.17- 30.12.17(7днів)

30.12.17- 06.01.18 (7днів)

23.12.17 -06.01.18 (14 днів)

Вартість:

Вік:

Вік: 10-17 років

Реєстрація до 5 грудня 2017

У вартість входить:

  • проживання;
  • трьохразове харчування;
  • розваги та екскурсії за програмою;
  • вхідні квитки;
  • медичне страхування;
  • трансфери та проїзд по місту;
  • культурна/мовна програма.