SUMMER CAMP Munich Intensive

Баварія - край кришталево чистих озер, засніжених Альп, старовинних замків, від яких захоплює дух. Земля, що зберегла стародавні традиції німецького народу. Пропонуємо разом зануритись в чарівну атмосферу Баварії і підкорити вершини не тільки гір, а й творчості.

В програмі Munich Intensive:

Проживання

★Кімнати на 6-8 осіб у Мюнхені ★ Кімнати на 2-4 особи в трьохповерховому будиночку на озері;★ великі та світлі аудиторії для занять та розваг, лаунж-зона;★ повноцінне трьохразове харчування+ ланч з собою на випадок екскурсій;★ прекрасний сад з видом на гори;

Програма

2 види розваг щодня;★ 3 поїздки-экскурсії по Баварії на цілий день;★квести по місту, спрямовані на вивчення мови; ★проектні роботи в командах; ★насичена культурна програма;★Зйомки фільму/постановка вистави.

Екскурсії та поїздки

Deutsches Museum

Найбільший музей природознавства і техніки у світі, де зібрано близько 28 000 експонатів, що представляють понад 50 галузей науки. Мета музею - розповсюдження в доступній, цікавій і зрозумілій для нефахівців формі природничих і технічних знань.

Der Schliersee

Озеро Шлірзее захоплює! Дивовижні краєвиди, водоспади, баварські вулички, різноманітні готелі…Озеро розташоване в 50ти км від Мюнхену, на висоті 777 метрів над рівнем моря.

Marienplatz

Центральна площа Мюнхену, центр пішоходної зони і одне з найвідоміших місць центру міста.На Маріенплатц розташовані Нова та Стара мюнхенскі ратуші.

Olympiapark München

Парк у Мюнхені, побудований за проектом архітектурного бюро Гюнтера Бенишак до літніх Олімпійських ігр 1972 року, що відбувались у Мюнхені. Сьогодні парк слугує в якості простору для різних культурних, суспільних та релігійних заходів.

Englischer Garten

Один з найбільших міських парків у світі, загальна площа — 4,17 км², а протяжність — приблизно 5,5 кілометри. Площа Englischer Garten більше, ніж знамениті Центральний парк в Нью-Йорку чи Гайд-парк у Лондоні.

Neue Pinakothek

Картинна галерея в Мюнхені, колекції якої може позаздрити будь-який музей світу. З часом колекція Пінакотеки настільки разрослася, що довелось розділити її на дві галереї, а потом і на три.

Умови участі

Дати заїзду:

10 липня - 20 липня 2018

Вартість:

Вік:

12-17 років

Реєстрація до 10 червня 2018

У вартість входить:

  • проживання;
  • трьохразове харчування;
  • розваги та екскурсії за програмою;
  • вхідні квитки;
  • медичне страхування;
  • трансфери та проїзд по місту;
  • культурна/мовна програма.