Summer Camp Munich Intensive

Баварія - край кришталево чистих озер, засніжених Альп, старовинних замків, від яких захоплює дух. Земля, що зберегла стародавні традиції німецького народу. Пропонуємо разом зануритись в чарівну атмосферу Баварії і підкорити вершини не тільки гір, а й творчості.

В програмі Munich Intensive:

Проживання

★Кімнати на 6-8 осіб у Мюнхені

Програма

2 види розваг щодня;★ 3 поїздки-экскурсії по Баварії на цілий день;★квести по місту, спрямовані на вивчення мови; ★проектні роботи в командах; ★насичена культурна програма;★Зйомки фільму/постановка вистави.

Екскурсії та поїздки

Deutsches Museum

Найбільший музей природознавства і техніки у світі, де зібрано близько 28 000 експонатів, що представляють понад 50 галузей науки. Мета музею - розповсюдження в доступній, цікавій і зрозумілій для нефахівців формі природничих і технічних знань.

Ludwig-Maximilians-Universität Münc

Найстаріший вищий навчальний заклад в Мюнхені, Баварії, заснований герцогом Людвігом Багатим та курфюрстом Максом IV Йозефом.Університет входить до німецького об'єднання провідних навчальних закладів German U15, а також до Ліги європейських дослідницьких університетів.

Neuschwanstein

Він був побудований в 1869-1891 роках королем Людвігом II, Баварським. Замок – один із найгарніших у світі і є місцем паломництва туристів зі всього світу, відноситься до розряду замків «must see». Це навіть не стільки замок у звичному розумінні цього слова людей X-XIII століть – це палац, «палац мрії» його творця, який йому так і не вдалося побачити в повній своїй розкоші.

Garmisch-Partenkirchen

Гарміш-Партенкірхен заснований в 1935 році, перед Олимпійскими іграми 1936 року, шляхом злиття двох старлвинних селищ— Гарміша и Партенкірхена. Багато років тут прожив німецький композитор Ріхард Штраус. Нині містечко – найбільший лижний курорт Німеччини та улюблене місце туристів.

Alte Pinakothek

Картинна галерея в Мюнхені, колекції якої може позаздрити будь-який музей світу. З часом колекція Пінакотеки настільки розрослася, що довелось розділити її на дві галереї, а потом і на три.

Zugspitze

Найвища точка на території Німеччини, висота — 2 962 м.Свого часу лише завдяки гірському потягу найвища точка Німеччини стала туристичним раєм. Від 1930 року він перевозить пасажирів з Гарміш-Партенкірхена до плато. Останні кілька сотень метрів від плато до вершини можна подолати на канатній дорозі. Поїздка історичним потягом триває близько 75 хвилин.

Умови участі

Дати заїзду:

15.07-25.07

5.08-15.08

Вартість:

Вік:

12-17 років

Реєстрація до 10 червня 2018

У вартість входить:

  • проживання;
  • трьохразове харчування;
  • розваги та екскурсії за програмою;
  • вхідні квитки;
  • медичне страхування;
  • трансфери та проїзд по місту;
  • культурна/мовна програма.